Pokazy pirotechniki i laserów Wrocław

Międzynarodowe pokazy pirotechniki i laserów Wrocław

Czy wiesz, że 29 czerwca 2019 roku może być datą, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci? Tego dnia będziesz mógł bowiem stać się częścią wyjątkowego wydarzenia, które fascynuje i bawi ludzi w wielu krajach europejskich. Międzynarodowy festiwal pirotechniczny i laserowy odbędzie się właśnie tego dnia we Wrocławiu. Tę jedną z najkrótszych nocy roku możesz spędzić właśnie z nami. Chcesz wiedzieć, jakie czekają na Ciebie atrakcje? To przede wszystkim magiczne laser show, spektakularne pokazy sztucznych ogni, a do tego klimatyczna muzyka, która rozbudza wyobraźnię i nierzadko wręcz porywa do tańca. Jesteś na to gotów? Na pewno tak! Bilety są dostępne w sprzedaży już dziś. Nieważne, ile masz lat. Zapraszamy zarówno najmłodszych, jak i najstarszych, rodziny i zgrane paczki znajomych. Gwarantujemy, że jeśli odwiedzisz we Wrocławiu Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny, będziesz bawił się doskonale, jak jeszcze nigdy w swoim życiu.

Laser show Wrocław

Wszystkim widzom, którzy zgromadzą się na Polach Marsowych we Wrocławiu, od początku do końca będzie towarzyszyło światło. Organizujemy bowiem jedno z największych oraz najbardziej spektakularnych show laserów i pirotechniki w tej części świata. To za każdym razem skrupulatnie i precyzyjnie przygotowany pokaz, który fascynuje, rozbudza wyobraźnię i pozostawia w głowie wspomnienia dosłownie na całe życie. Wielokolorowe światło tworzy niezwykłe kompozycje, przestrzenne struktury i wzory, od których nie sposób oderwać wzroku.

To coś więcej, niż tylko zwykły pokaz, to prawdziwy artystyczny spektakl, międzynarodowe wydarzenie, które zaskakuje wszystkie pokolenia. Laser show byłby jednak niczym, gdyby nie jego perfekcyjne zgranie z doskonałą muzyką. To ona wprowadza gości naszego festiwalu w przyjemny nastrój, budzi grozę, pozwala się rozmarzyć lub dosłownie podrywa nogi do tańca. Muzyka zawsze idealnie dopełnienia każdy pokaz laserowy, którym dodatkowo wtórują jeszcze wybuchające dookoła materiały pirotechniczne. Tak, w czasie tego wyjątkowego wieczoru będziesz mógł karmić swoje zmysły pięknem światła, spektakularnymi wybuchami sztucznych ogni oraz zjawiskową muzyką.

Pokaz laserowy

Absolutnie nie przesadzimy, twierdząc, że jesteśmy prawdziwymi perfekcjonistami. Każde laser show jest dopracowane w najdrobniejszych nawet szczegółach. Nasze Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to pełne magii spektakle wyświetlane nad Twoją głową i dookoła Ciebie. To także niezwykłe wydarzenie pirotechniczne wypełnione sztucznymi ogniami, jakich z pewnością jeszcze nie widziałeś. Wszystkie spektakle są projektowane i przygotowywane wyłącznie przez najlepszych artystów, techników oraz doświadczonych specjalistów od pirotechniki. Są to ludzie porywające tłumy w wielu krajach europejskich. Międzynarodowy pokaz laserów i sztucznych ogni zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pozostawia niesamowite wspomnienia na całe życie.

Odwiedzając ten Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny, bardzo szybko przekonasz się, że laser w połączeniu z muzyką i z fajerwerkami to wydarzenie, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Laserowy spektakl mieni się wieloma barwami, ma wiele różnych oblicz, fascynuje niesamowitością kształtów tworzonych przez promienie i zaskakuje swoim rozmachem. Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowe wydarzenie, którego częścią możesz stać się również Ty.

Pokazy pirotechniczne

Charakterystycznym elementem każdego organizowanego przez nas show są spektakularne pokazy pirotechniczne. Odpowiednio przygotowany spektakl ze sztucznymi ogniami naprawdę zapiera dech w piersiach i nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Jeśli chcesz się o tym przekonać na własnej skórze, już teraz zarezerwuj dla siebie miejsce na najbliższym festiwalu, który odbędzie się we Wrocławiu. To nie tylko spektakl ze sztucznymi ogniami wystrzeliwanymi wysoko w powietrze. To przede wszystkim profesjonalnie przygotowane widowisko. Tutaj nic nie jest dziełem przypadku. Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne realizowane są w rytm doskonałej muzyki, a dopełnieniem całości zawsze pozostają oczywiście światła laserów. To nieziemskie widowisko pirotechniki na wielokrotnie większą skalę niż znane Ci krótkie pokazy na powitanie Nowego Roku. Odwiedź ten wyjątkowy, Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny. Tutaj naprawdę doświadczysz tej ogromnej energii, która drzemie w potężnych wybuchach fajerwerków wysoko nad Twoją głową i w przepięknych, kolorowych promieniach laserów.

Pokaz sztucznych ogni

Każdy organizowany przez nas Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny ma charakter rodzinny i gorąco zapraszamy do Wrocławia każdego, nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Z tego powodu dbamy oczywiście o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Za każdy pokaz odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści od pirotechniki, którzy nie tylko przygotowują sztuczne ognie, ale także zajmują się ich odpalaniem. Korzystamy oczywiście wyłącznie z wysokiej jakości, certyfikowanych fajerwerków, a więc wszyscy uczestnicy tego festiwalu będą mogli czuć się bezpiecznie.

Nasze pokazy sztucznych ogni są przygotowywane przez najlepszych, światowej klasy specjalistów. Wtórujący im laser show jest wykonywany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a muzykę zawsze odpowiednio dobieramy tak, aby tworzyła na imprezie odpowiedni klimat. To coś więcej niż tylko zwykły pokaz sztucznych ogni i laserów. To impreza mająca międzynarodowy charakter, spektakularna, perfekcyjnie przygotowana, dobrze zabezpieczona i przede wszystkim gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń.

Międzynarodowy festiwal fajerwerków

Laser Show i festiwal fajerwerków

Nadal nie jesteś pewny, czy międzynarodowy festiwal pirotechniki i laserów jest naprawdę dla Ciebie? Choć spotykamy się 29 czerwca 2019 roku późnym wieczorem we Wrocławiu, to jednak na pewno nie będzie Ci brakowało światła. Jednymi z ważniejszych punktów programu naszego festiwalu są dwa spektakularne, międzynarodowe pokazy pirotechniczne i laserowe:

  • Armageddon – To aż 30 minut doświadczania prawdziwej potęgi wybuchających fajerwerków i piękna światła z laserów. To pirotechniczne i świetlne show ma taką nazwę zdecydowanie nie bez powodu. W trakcie jego trwania odpalamy największe i najbardziej spektakularne fajerwerki. Od wszechobecnych promieni laserów dosłownie nie sposób oderwać swojego wzroku, a podniosła muzyka, tylko dodaje charakteru całemu spektaklowi. Perfekcyjnie przygotowany, pirotechniczny i laserowy pokaz to dzieło, które absolutnie nie może Cię ominąć;
  • Prophecy – Kolejny, 30-minutowy spektakl, ale tym razem dużo bardziej stonowany. Inspirowany historią oraz legendami pokaz pirotechniki i laserów, z hipnotyzującym podkładem muzycznym, każdego wprowadzi w doskonały nastrój. Niesamowite wzory tworzone przez laser show mieszają się z wybuchającymi wysoko nad głową sztucznymi ogniami. Niesamowity klimat tej atrakcji z pewnością zachwyci każdego. Przeplatanie się kolorowych laserów ze sztucznymi ogniami w rytmie zjawiskowej muzyki to prawdziwa magia, której nie będziesz w stanie się oprzeć.

Jedną z ciekawszych atrakcji, którą zapewnia nasz Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny, jest z pewnością również Teatr Ognia. Profesjonalni poskramiacze ognia odkryją przez Tobą wszystkie tajemnice tego jakże groźnego żywiołu. Ten wyjątkowy spektakl zawsze cieszy się ogromnym wręcz zainteresowaniem. Ogień przeraża, ale i fascynuje jednocześnie, równocześnie jest żywiołem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Na naszym festiwalu pirotechniki przekonasz się, na czym tak naprawdę polega jego ujarzmienie.

Nie czekaj więc dłużej. Już dzisiaj zarezerwuj dla siebie miejsce na najbliższym festiwalu. 29 czerwca 2019 roku możesz przeżyć wieczór, którego z pewnością nigdy nie zapomnisz. Nasze międzynarodowe doświadczenie w organizacji tego typu imprez to gwarancja, że laserowy i pirotechniczny show spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na wszystkich uczestników czeka oczywiście także bogate zaplecze gastronomiczne, miasteczko piwa, koncerty muzyczne i wiele innych ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!