Pokazy pirotechniki i laserów Kraków

Pokaz piroteczniki i laserów

Czy chcesz przeżyć fantastyczny i niezapomniany wieczór podczas najbliższego lata? Co roku nie możesz się doczekać, aż ruszy sylwestrowy pokaz sztucznych ogni albo laserów? W takim razie nasza propozycja na pewno Cię zainteresuje. Organizujemy od lat jeden z największych w Europie, międzynarodowy pokaz pirotechniki i laserów. Już dzisiaj zapraszamy Cię na to wyjątkowe laser show, spektakularne wybuchy fajerwerków oraz na doskonałą muzykę, która natychmiast wpada w ucho. Ta wyjątkowa impreza odbędzie się już 21 września 2019 roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego. Zdecydowanie nie może Cię tam zabraknąć. Zabierz ze sobą rodzinę czy najlepszych znajomych i wspólnie przeżyjcie wyjątkowy wieczór, który na dobre pozostanie w Waszej pamięci. Mnóstwo pirotechniki, laserowy spektakl na niespotykaną skalę, a do tego wiele atrakcji dodatkowych, w tym doskonałej muzyki. To wszystko czeka na naszych gości.

Laser show Kraków

Na najbliższy Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, w tym niejeden wspaniały pokaz laserowy i pirotechniczny o magicznym wręcz charakterze. Nasze show słynie ze swojej spektakularności. Kolorowe promienie laserów przecinają niebo, tworząc fantazyjne kompozycje, nierzadko w przestrzennej formie. Obecność na naszym festiwalu to świetna zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a więc z przyjemnością zapraszamy także całe rodziny.

Wszystkie nasze pokazy stanowią idealne połączenie magii światła z muzyką oraz z majestatycznymi wybuchami sztucznych ogni. To prawdziwe spektakle, wyreżyserowane i przygotowane przez najlepszych specjalistów. Każdy laserowy spektakl jest realizowany przez doświadczonych ludzi, których wizje artystyczne zachwycają publiczność na terenie całej Europy. To wyjątkowe wydarzenie zdecydowanie nie może Cię ominąć. Laser show w Krakowie to mnóstwo światła i wybuchów fajerwerków na skalę, której prawdopodobnie nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Pokaz laserowy

Światło daje nam oczywiście życie, ale w odpowiedniej formie potrafi fascynować i rozbudzać naszą wyobraźnię. Właśnie takie reakcje chcemy wywoływać pośród publiczności odwiedzającej nasze Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Tworzymy niesamowite spektakle, dla których inspiracją często jest historia, legendy czy siły żywiołów zaskakują na każdym kroku. Smaczkiem, z którego słynie nasz Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny, jest także muzyka. Światło porusza się w rytm pięknej muzyki, idealnie dopasowane do charakteru takiej imprezy. Nasze pokazy cieszą się dużym zainteresowaniem również dlatego, że stawiamy na nowoczesne technologie. Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu sprawia, że kiedy kreujemy międzynarodowe show pirotechniczne i laserów ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

To jednak nadal nie koniec. Jeśli odwiedzisz nasz międzynarodowy festiwal, będziesz również obserwował majestatyczne wybuchy najpiękniejszych sztucznych ogni. Podczas każdego festiwalu wystrzeliwujemy w powietrze materiał pirotechniczny w ogromnych ilościach, który rozświetla niebo nad całym miastem. Potężne wybuchy sztucznych ogni, światło laserów przeszywające niebo, a do tego doskonale dopasowana muzyka. Nasz międzynarodowy pokaz laserowy i pirotechniki w Krakowie ma charakter ponadpokoleniowy. Absolutnie nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku i czym się interesujesz. Z nami, w czasie tego jednego, magicznego wieczoru na pewno będziesz się bawił doskonale!

Pokazy pirotechniczne

Światło otaczające Cię dosłownie z każdej strony, a do tego doskonała muzyka to nie jedyne atrakcje naszego laser show. To również prawdziwy spektakl ze sztucznymi ogniami w roli głównej. W czasie tego jednego wieczoru niebo nad Krakowem zostanie rozświetlone setkami najpiękniejszych fajerwerków. Nasze Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne cechuje niespotykany wręcz rozmach. Nie bez powodu to właśnie ten pokaz laserowy i pirotechniczny jest jedną z największych tego typu imprez w Europie, cieszącą się niesłabnącą popularnością. Każdy pirotechniczny pokaz to prawdziwe arcydzieło, dostarczające wrażeń, jakich z pewnością nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Ten festiwal wypełniony jest fajerwerkami, zarówno tymi drobnymi, jak i niezwykle spektakularnymi. Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne ze sztucznymi ogniami oraz z laserami, które organizujemy, to wydarzenie, jakiego naprawdę nie możesz przeoczyć.

Pokaz sztucznych ogni

Choć światło generowane przez laser wypełnia nasz festiwal nieustannie, to jednak bardzo ważną jego częścią są również pokazy pirotechniczne. Jeśli chcesz doświadczyć potężnych eksplozji i fascynować się niesamowitymi wzorami tworzonymi na niebie przez wybuchy najpiękniejszych fajerwerków, już dzisiaj zarezerwuj bilety na najbliższe wydarzenie w Krakowie.

Ponieważ mamy międzynarodowe doświadczenie w organizacji tego typu imprez, to zawsze współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Każdy pokaz powstaje w głowach ludzi doświadczonych, pełnych pasji i z artystycznymi talentami. Za przygotowanie show i odpalanie samych sztucznych ogni odpowiedzialni są natomiast najlepsi specjaliści pirotechniki. Pomimo tego, że zużywamy mnóstwo fajerwerków w czasie tego jednego, wyjątkowego wieczoru, to jednak zawsze stawiamy na najlepsze, certyfikowane materiały pirotechniczne. Dzięki temu, choć nasze międzynarodowe pokazy laserów i fajerwerków nierzadko budzą grozę swoją spektakularnością, możesz czuć się bezpiecznie. Gorąco zapraszamy więc na tę imprezę także rodziny z dziećmi. Moc niesamowitych atrakcji pirotechnicznych i laserowych ma charakter ponadpokoleniowy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bawiąc się doskonale niezależnie od wieku.

Międzynarodowy festiwal fajerwerków

Laser Show Kraków

Wszystkie nasze spektakle mają charakter sensoryczny. Zmysł Twojego wzroku będzie nieustannie pobudzany zjawiskowymi światłami generowanymi przez laser oraz przepięknymi kompozycjami tworzonymi na niebie dzięki sztucznym ogniom. Twój słuch natomiast będzie pobudzała przepiękna muzyka i potężne, wybuchające na Twoją głową fajerwerki. Cały spektakl dosłownie otoczy Cię z każdej strony. W Krakowie czeka na Ciebie Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny, jakiego z pewnością nigdy jeszcze nie przeżyłeś.

Na wszystkich uczestników naszego festiwalu czekają prawdziwe hity tego wieczoru, pokazy laserów i sztucznych ogni Armageddon oraz Prophecy. Armageddon to spektakularne show trwające około 30 minut, w którym doświadczysz potęgi żywiołu ognia. Majestatyczne wybuchy, ogromne kompozycje tworzone przez fajerwerki, a do tego przepiękny spektakl laserowy i niezwykle żywa muzyka.

Drugi hit wieczoru to pokaz Prophecy, również trwający około 30 minut. To kolejne połączenie świetnej muzyki, laserów oraz pirotechniki, ale tym razem w dużo spokojniejszej formie. Twórcy tego spektaklu inspirowali się przede wszystkim legendami oraz kulturą. Spektakl jest dzięki temu wręcz hipnotyzujący, magiczny, wprowadzający w wyjątkowo przyjemny nastrój.

Światło kojarzy się każdemu na pewno z ogniem i dlatego na naszym festiwalu nie mogło go zabraknąć w tej najbardziej spektakularnej formie. Na wszystkich przybywających na międzynarodowe laser show czeka także Teatr Ognia. Budzący grozę, ale jednocześnie fascynujący spektakl tworzony jest przez najlepszych poskramiaczy ognia. W akompaniamencie laserów oraz świetnie dopasowanej muzyki spektakl ten dosłownie nie pozwala oderwać od siebie wzroku.

Pamiętaj, że tylko będąc na miejscu, na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego, możesz poczuć klimat naszego festiwalu wszystkimi swoimi zmysłami. Zachęcamy już teraz do rezerwowania miejsc i do zakupu biletów. Gwarantujemy doskonałą zabawę dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób w podeszłym wieku. Zapraszamy na ten wyjątkowy, Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny również całe rodziny, jak i osoby samotne. U nas każdy będzie się bawił doskonale w czasie tego wyjątkowego wieczoru, zyskując bezcenne wręcz wspomnienia. Na wszystkich naszych gości czeka oczywiście doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne czy miasteczko piwa. Nie czekaj dłużej, liczba biletów jest ograniczona!