Pokazy pirotechniki i laserów Gliwice

Chcesz przeżyć wyjątkowo ekscytujący wieczór w okresie letnim? Naszykuj się w takim razie już teraz na widowisko, które z pewnością na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Organizujemy jeden z największych na świecie, międzynarodowy pokaz pirotechniki i laserów. Nasze widowisko to efekt ciężkiej pracy najlepszych specjalistów z branży. Wszystkie organizowane przez nas pokazy pirotechniczne i laserowe to prawdziwa uczta dla zmysłów wzroku i słuchu. Gra świateł, nieziemskie wybuchy oraz świetnie skomponowana oprawa muzyczna. Na uczestników tego festiwalu czekają oczywiście również liczne atrakcje dodatkowe.

Tego lata organizujemy światowej klasy show pirotechniczne i laserowe również w Gliwicach. Już 27 lipca 2019 roku rozpoczniemy w tym mieście pokaz, który na długo rozświetli i dosłownie rozpali niebo nad miastem do czerwoności. Takiego wydarzenia absolutnie nie możesz przegapić. To doskonały pomysł na spędzenie letniego wieczoru dosłownie dla każdego, również dla rodzin z dziećmi.

Laser show Gliwice

Jeśli do tej pory odnosiłeś wrażenie, że w pokazach laserowych nie ma nic ciekawego i widziałeś już wszystko, to natychmiast zmienisz swoje zdanie, uczestnicząc w naszej imprezie. Przez ten jeden, wyjątkowy wieczór niebo nad Gliwicami zostanie rozświetlone setkami kolorowych promieni świetlnych i wybuchami sztucznych ogni. To precyzyjnie zaprojektowane widowisko, nad którym pieczę sprawują najlepsi światowi specjaliści. Laser show to jednak nie tylko pojedynczy pokaz. Światło na naszych festiwalach zawsze odgrywa bowiem główną rolę. Jest ono nieodłącznym kompanem dla wielu wspaniałych pokazów pirotechnicznych czy dla koncertów.

To jednak coś więcej niż tylko doskonale zaprojektowany spektakl. Nasze pokazy są słynne na całym świecie również z racji swojej spektakularności. Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny organizowany w Gliwicach to wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i najlepszych fajerwerków. Jego jakość stoi dzięki temu na poziomie, którego z pewnością nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Pokaz laserowy

Wspaniałe pokazy laserowe towarzyszą uczestnikom festiwalu tak naprawdę przez cały czas. Na naszym międzynarodowym festiwalu zawsze stawiamy na spektakularność i perfekcyjne przygotowanie. Pokazy laserów są z tego powodu reżyserowane przez prawdziwą armię specjalistów. Każdego roku ich pomysły spotykają się z doskonałym odbiorem pośród widzów w całej Europie. To także ciężka praca techników dbających o to, aby międzynarodowy festiwal laserowy przebiegał bez żadnych zakłóceń. Niezwykłość tego wydarzenia dosłownie zapiera dech w piersiach. Przepiękne kompozycje tworzone ze światła, w tym nierzadko dosłownie przestrzenne struktury z laserów fascynują i zaskakują swoją spektakularnością nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zapraszamy z tego powodu na nasz gliwicki festiwal także rodziny z dziećmi. Gwarantujemy doskonałą zabawę i zdecydowanie najlepiej spędzony wieczór w nadchodzącym okresie letnim.

Pokazy pirotechniczne

Nasz festiwal to również Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne, które każdego roku przyciągają ogromne ilości widzów w wielu krajach. Widowisko jest perfekcyjnie zaprojektowane w najdrobniejszych nawet szczegółach. To połączenie zjawiskowych eksplozji materiałów pirotechnicznych ze światłem laserów oraz z idealnie dopasowaną muzyką. Pokaz pirotechniczny dosłownie porywa, nie pozwala oderwać od niego wzroku, a zjawiskowy podkład muzyczny i laserowy dodaje wyjątkowego klimatu.

Każdy organizowany przez nas międzynarodowy pokaz fajerwerków i laserów ma w sobie wyraźną nutkę magii. Choć wzbudza on podziw i szacunek, to jednocześnie wprowadza w magiczny, bardzo nastrojowy klimat. Oczywiście jako organizator zawsze gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych fajerwerków, a za przygotowanie i obsługę pokazów odpowiedzialni są najlepsi pirotechnicy. Zapraszamy więc osoby w każdym wieku, w tym rodziny z dziećmi. Spędzicie z nami niesamowity wieczór w Gliwicach, świetnie się bawiąc i czując się przy tym w pełni bezpiecznie.

Pokaz sztucznych ogni

W czasie całej gliwickiej imprezy fajerwerki i lasery będą towarzyszyły naszym gościom regularnie. Absolutnymi hitami każdego festiwalu są świetnie wyreżyserowane spektakle Armageddon oraz Prophecy.  

Armageddon to trwające około 30 minut, bardzo precyzyjnie zaprojektowane show ze sztucznymi ogniami i laserami na skalę, z którą na pewno nigdy wcześniej się nie spotkałeś. Taka nazwa zdecydowanie zobowiązuje. Spektakl pirotechniczny imponuje swoim rozmachem i zaskakuje doskonałym zgraniem ognia, ze światłem laserów i z muzyką.

Prophecy to drugi ze spektakli, również trwający około 30 minut, ale o charakterze bardziej spokojnym, wręcz magicznym. To niesamowita projekcja, która rozświetli gliwickie niebo przy akompaniamencie hitów. Inspiracją do jej wyreżyserowania były legendy oraz historia naszego świata. Podczas jego trwania doświadczysz nieziemskiego show laserów, idealnego łączenia się światła z muzyką, perfekcyjnie zaprojektowanego widowiska, od którego na pewno nie będziesz mógł oderwać wzroku. Wszystko to oczywiście zawsze okraszone najpiękniejszymi fajerwerkami.

Już 29 lipca 2019 roku niebo nad Gliwicami rozbłyśnie blaskiem sztucznych ogni i laserów, na niezwykłą wręcz skalę. Musisz tam być i to zobaczyć. Gwarantujemy doskonałą zabawę i przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie odpalania pirotechniki.

Międzynarodowy festiwal fajerwerków

Naszą propozycją w żadnym wypadku nie jest krótki pokazów sztucznych ogni oraz laserów, który być może kojarzysz z powitaniem Nowego Roku o północy. Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków to długa, wciągająca i pozostająca na dobre w pamięci impreza, w której światło, muzyka oraz majestatyczne wybuchy fajerwerków łączą się w jedną, spójną całość. Wybierając się na najbliższy pokaz sztucznych ogni organizowany w Gliwicach, możesz liczyć między innymi na takie atrakcje, jak:

  • dwa 30-minutowe widowiska laserowe i pirotechniczne Prophecy oraz Armageddon, zawsze w
  • akompaniamencie świetnej muzyki;
  • zjawiskowy Teatr Ognia;
  • doskonała muzyka, która towarzyszy naszym widzom przez cały czas trwania festiwalu.

Oczywiście każdy Międzynarodowy Pokaz Pirotechniczny spektakl jest profesjonalnie zabezpieczony. Jesteśmy cenionym i jednym z największych organizatorów festiwali fajerwerków oraz laserów mającym międzynarodowe doświadczenie. Słyniemy z nietuzinkowych widowisk na ogromną skalę i jesteśmy kojarzeni z doskonałą zabawą o międzypokoleniowym charakterze. Nasze międzynarodowe doświadczenie to również współpraca z najlepszymi specjalistami. Każde show tworzone jest przy wsparciu wielu artystów, specjalistów od pirotechniki oraz reżyserów spektakli laserowych. Tworzymy jeden z największych festiwali w tej części świata, którego międzynarodowy charakter jest gwarancją doskonałej zabawy.

Dodatkową atrakcją, jaka czeka na wszystkich uczestników gliwickiego międzynarodowego pokazu pirotechniki i sztucznych ogni jest tzw. Teatr Ognia. Niesamowite widowisko stworzone przez prawdziwych poskramiaczy ognia, efektowne i niebezpieczne jednocześnie, zapierające dech w piersiach i okraszone niesamowitym podkładem muzycznym.

Oczywiście wszystkie nasze Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne wypełnione są również świetną muzyką stanowiącą atrakcyjny podkład dla całego show. Doskonałe zgranie się pirotechniki, z laserami oraz melodią to gwarancja niezapomnianego show, które dosłownie będzie zapierało dech w piersiach. Nieważne ile masz lat, ten wyjątkowy wieczór na pewno Cię zachwyci.

Zapraszamy do zakupu biletów na pokaz w Gliwicach, który odbędzie się już 27 lipca 2019 roku. Jeśli chcesz być uczestnikiem tego niezapomnianego show, zarezerwuj miejsca już teraz. Tylko na trybunach oraz w specjalnie wydzielonej strefie dla widzów możesz stać się częścią tego widowiska, chłonąc je wszystkimi swoimi zmysłami.